Kuruluşumuz:

Kuruluşumuz 2012 yılında RENA inşaat ve ADALILAR inşaat tarafından Sakarya merkezli olarak kurulmuştur. Şirketimiz; kurulduğu tarihten günümüze dek devamlı genişleyen ülke ekonomisi ile orantılı bir gelişme sergiledi. İşlerin yapılması için ortaya çıkan ihtiyaçlar ve genişleyen iş hacmine paralel olarak yeni yatırımlarını, iş makinelerini, tüm araç ve ekipmanlarını yenileyerek, kaliteli işi en kısa sürede üretirken, verimliliği arttırma bilinci ile sahip olduğu personel ve araçlardan en yüksek verimi almayı ilke edindi. Şirket bünyesindeki personellerini sürekli eğitime tabi tutarak gelişmelerden anında bilgi sahibi olmalarını ve yenilikleri uygulama alanına aktarmalarını sağladı. İşin planlama ve yapımı sırasında kaliteden taviz vermeden hızlı, ekonomik, çevreci, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına uygun davranış göstermek; yaptığı işte kalite, dürüstlük ve işine saygılı olmak, yöneticiden en alt kademedeki personele kadar bütün çalışanların vazgeçilmez ana ilkeleri haline gelmiş ve bir şirket politikası halini almıştır. Amacımız; tüm çalışanlarımız, paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte işimizde kaliteyi yakalarken, en ekonomik ve sağlıklı çözümleri geliştirmek, ülke ekonomisine katkı sağlayacak işleri en kısa zamanda yapıp teslim etmektir.

MİSYONUMUZ

Ödünsüz kalite anlayışı ile; ilkeli, dürüst ve çevre bilincine hakim, topluma faydalı ekip ruhu oluşturmaktadır. Bu hedefe yürürken en büyük gücümüz; eğitimli, yetki ve görev bilinci ile donatılmış insan kaynağıdır. Bu güne kadar yaptığımız ve yapacağımız tüm projelerde; kalite, iş güvenliği ve çevre korumadan taviz vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyarak taahhütlerimizi başarı ile zamanında tamamlamaktır. ÇEVRE POLİTİKAMIZ: Şirketlerimiz, bütün faaliyetlerinde daha temiz ve yaşanabilir bir doğa için sürekli gelişen ve ileriye giden bir performansla çevreyi koruma ve gözetmeyi ilke edinmiştir. Bu doğrultuda bütün kanun ve yönetmeliklere uymak. Doğal kaynakları en ekonomik, verimli ve sağlıklı şekilde kullanmak, Çevrenin korunması ve çevre kirliliğinin azaltılması konularında çalışanlarımızı ve ilgili herkesi bilinçlendirmek Çevre Politikamızdır. KALİTE POLİTİKAMIZ: Uygulanmakta olan kalite yönetim sistemine tam uymak, Yasalar, sözleşmeler ve yürürlükteki mevzuatlar çerçevesinde müşteri taleplerinin yerine getirilmesini sağlamak, Müşteri memnuniyetini sağlamak, Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, İşini sahiplenen, kendini yenileyen, eğitimli, bilinçli personelle ve müşteri, çözüm ortağı ve tedarikçilerden oluşan diğer paydaşlarla şirketi daha ileri noktalara taşımak, Personeli sürekli izleyerek, hata oranlarını en aza indirmek suretiyle hizmet kalitesini arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Her zaman "Daha özgün, daha kaliyeli ve daima zamanında" ilkesiyle projeler üretmeye devam ederek, yatırım yaptığımız tüm bölgelerde prestij, modernlik özgünlük, ifadelerinin tanımlarını baştan yapmayı, kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla projelerimizin bulunduğu bölgelere daima değer katmayı amaçlıyoruz. Köklü ve güçlü yapımızla gelecek nesillere övünülecek eserler bırakmak, dünya standartlarında global bir şirket haline gelerek ülkemizi dünya global arenasında en iyi şekilde temsil ederek ülkemiz ve ülkemiz insanına değer katmayı hedefliyoruz.

Firma Politikamız:

Müşteri beklentilerini her zaman zamanında ve kaliteden ödün vermeden karşılamak, Çevreye saygı bilinciyle, estetiği göz ardı etmeden, fonksiyonel projeler üretmek, Hizmette güven, kalite, müşteri memnuniyeti, zamanlama, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sorumluluk sahibi bir firma olmamızın bilinci ile % 100 kaliteli projeler üreten bir inşaat firması olmak.