Kuruluşumuz
Renada İnşaat Renada Hakkımızda
Kuruluşumuz

Kuruluşumuz 1959 yılında büyüğümüz FADIL İRDEM Tarafından kurulmuştur,firmamız daha sonra 1994 yılında şirketleşmiş olup İlhan İRDEM ve Kamil İRDEM tarafından ADALILAR İNŞ.TAHH.TİC.VE LTD.ŞTİ adı altında faliyetine devam etmektedir

   

   Dinamik yapısı ile kısa sürede iş dünyasında kendisine önemli bir yer edinmiştir.
 
   Şirketimiz; kurulduğu tarihten günümüze dek devamlı genişleyen ülke ekonomisi ile orantılı bir gelişme sergiledi.

   İşlerin yapılması için ortaya çıkan  ihtiyaçlar ve genişleyen iş hacmine paralel olarak yeni yatırımlarını, iş makinelerini, tüm araç ve ekipmanlarını yenileyerek, kaliteli işi en kısa sürede  yerine getirirken, verimliliği arttırma bilinci ile sahip olduğu personel ve araçlardan en yüksek verimi almayı ilke edindi.

   Şirket bünyesindeki personellerini sürekli eğitime tabi tutarak gelişmelerden anında bilgi sahibi olmalarını ve yenilikleri uygulama alanına aktarmalarını sağladı.
   
   İşin planlama ve yapımı sırasında kaliteden taviz vermeden hızlı, ekonomik, çevreci, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına uygun davranış göstermek; yaptığı işte kalite, dürüstlük ve işine saygılı olmak, yöneticiden en alt kademedeki personele kadar bütün çalışanların vazgeçilmez ana ilkeleri haline gelmiş ve bir şirket politikası halini almıştır.

   Şirketlerimiz, istihdamda, vergi ve SSK prim ödemelerinde her yıl öncekine oranla daha yüksek seviyeleri yakalayarak, başarılarını artırmıştır.

   Amacımız;  tüm çalışanlarımız, paydaşlarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte işimizde kaliteyi yakalarken, en ekonomik ve sağlıklı çözümleri geliştirmek, ülke ekonomisine katkı sağlayacak işleri en kısa zamanda yapıp teslim etmek.